SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-24 SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-24 | CX3LJG
Item: CX3LJGModel: TMC235-24Cross Ref: 102343
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.235"
Cutting Length 0.684"
Finish Uncoated
Length 0.017"