SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-20A SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-20A | CX3LJF
Item: CX3LJFModel: TMC235-20ACross Ref: 102394
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.235"
Cutting Length 0.67"
Finish AlTiN
Length 0.021"