SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-20 SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-20 | CX3LJE
Item: CX3LJEModel: TMC235-20Cross Ref: 102340
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.235"
Cutting Length 0.67"
Finish Uncoated
Length 0.021"