SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-18A SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-18A | CX3LJD
Item: CX3LJDModel: TMC235-18ACross Ref: 102391
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.235"
Cutting Length 0.689"
Finish AlTiN
Length 0.023"