SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-18 SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-18 | CX3LJC
Item: CX3LJCModel: TMC235-18Cross Ref: 102337
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.235"
Cutting Length 0.689"
Finish Uncoated
Length 0.023"