SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM187-28SA SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM187-28SA | CX3KRV
Item: CX3KRVModel: TM187-28SACross Ref: 102243
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.187"
Cutting Length 0.372"
Finish AlTiN
Length 0.015"