SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM170-36S SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM170-36S | CX3KQN
Item: CX3KQNModel: TM170-36SCross Ref: 102096
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.17"
Cutting Length 0.373"
Finish Uncoated
Length 0.012"