SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM140-48S SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM140-48S | CX3KNJ
Item: CX3KNJModel: TM140-48SCross Ref: 102081
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.14"
Cutting Length 0.259"
Finish Uncoated
Length 0.009"