SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM110-36S SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM110-36S | CX3KLC
Item: CX3KLCModel: TM110-36SCross Ref: 102063
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.11"
Cutting Length 0.234"
Finish Uncoated
Length 0.012"