SCHNEIDER ELECTRIC DL1CE012 Base Marked, 12V | CU2ALA 48R837
SCHNEIDER ELECTRIC DL1CE012 Base Marked, 12V
Item: CU2ALAModel: DL1CE012Cross Ref: 48R837
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Bulb
Dimmable No
Power Dissipation In W 2.6 W , Clear
Voltage 12V AC