Get it by Monday, May 25
Delivery
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 26.79 |
| Ship height (cm) | 50.29 |
| Country of Origin | IL |
Explore Products
- KUNKLE 910LJHM07AJF Safety Relief Valve, 300# Flange X 150# Flange, J Orifice, 2 Inch Inlet Size
- GATES SS 8MX-42S-21 2012
- AMERICAN WELDQUIP 75004033F-IRQ Spc Tip Holder, No Gas Holes, M8
- SLOAN 3850828 Wave Sink With Soap
- HYDRO VACUUM ASG SM 4.02 z siln Hydrophore Unit, Tank Capacity 200 Litre, 1.5 kW, 230 V
- DDS 55808SCV Rotary Shaft Oil Seal, Sc, Fluoro, 55 mm ID, 80 mm Od, 8 mm Width, 10 Psi
- PEER CHAIN 44857 Roller Chain, C2052 Pitch, 50 Feet Length
Explore More
- KEYSHAFT
- Protective Goggles
- Pneumatic Casters
- U-Cups
- Vent Valves
- Pneumatic Control Valves
- ANSELL 11-600V Hyflex Coated Gloves
- VIEGA PROPRESS Tee, 304 SS, Press x Press x Press, FKM Seal
- VIEGA PROPRESS Tees, Zero Lead Bronze, Press x Press x FNPT
- MUELLER INDUSTRIES 74HHH Sure Check Double Disc Check Valves
- ZURN Water Pressure Reducing Valve, Low Lead Bronze, 25 to 75 psi