RHEEM AP13450-3 Cap Plug
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Plug |
Shipping Info:
| Ship height (cm) | 2.87 |
| Ship length (cm) | 4.14 |
| Ship width (cm) | 4.14 |
Explore Products
- PEER CHAIN 45025 Roller Link Chain, C2060 Heavy Stainless Pitch, 50 Feet Length
- FUNCTIONAL DEVICES INC / RIB RIBTH1SC Enclosed Pre-Wired Relay, With 208 - 277 VAC Coil, Hi-Low Separate, SPDT, 10 A
- PROCON 113C100F32XX Rotary Vane Stainless Steel Pump, 100 GPH, EPDM/Nitrile, No Relief Valve
- ECEF 61410 Drill For Wood, 10mm Diameter, 450mm Length