RESINTECH AF-20-4020 Di Cartridge | CT8WTZ 44C663
RESINTECH AF-20-4020 Di Cartridge
Item: CT8WTZModel: AF-20-4020Cross Ref: 44C663
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cartridge
Application Demineralization, DI, General Laboratory Grade Water, Glassware Rinsing, Humidification
For Use With Pentek 150069-75, Pentek 150156-75
Impurities Removed Ions
Length 20"
Material Mixed Bed Resin
Max. Pressure 100 psi