RESINTECH AF-10-4020-BB Di Cartridge | CT8WTV 44C664
RESINTECH AF-10-4020-BB Di Cartridge
Item: CT8WTVModel: AF-10-4020-BBCross Ref: 44C664
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Cartridge
Application Demineralization, DI, General Laboratory Grade Water, Glassware Rinsing, Humidification
For Use With Pentek 150237-75, Pentek 150239-75, Pentek 150469-75
Impurities Removed Ions
Length 10"
Material Mixed Bed Resin
Max. Pressure 100 psi