PROCON 131A100F11GA Rotary Vane Pump, Brass, 100 GPH, EPDM/Nitrile, External Adjust
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Rotary Vane Pump |
| Product Datasheet | procon-131a100f11ga.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.09 |
| Ship height (cm) | 9.78 |
| Ship length (cm) | 8.71 |
| Ship width (cm) | 9.25 |
| Country of Origin | IE |
Documentation:
Explore Products
- APOLLO VALVES 78208301 Kit, Selectable Timer, 115V
- STEARNS BRAKES 108703200137 Vat/Block230V60 and 50-48L
- GATES 9257-8257 Timing Belt
- BRADY M6C-375-422 174331 Label, 3/8 Inch x 50 ft, Polyester, White, Outdoor
- OSG 71730716 Ball End Mill, 4 Flutes, 6 mm Milling Dia., 6 mm Lg Of Cut, 100 mm Overall Lg