PRO-LINE SDC60/SGLD-627 Overhead Cabinet 60w x 12d x 14h White | AA8CDH 16Y928
PRO-LINE SDC60/SGLD-627 Overhead Cabinet 60w x 12d x 14h White
Item: AA8CDHModel: SDC60/SGLD-627Cross Ref: 16Y928
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Overhead Cabinet
Assembly Assembled
Color White
Depth 12"
Features Model Lhc Is A Four Leg Bench Design
Finish Powder Coated
For Use With Lhd Model
Frame Material Steel
Height 14"
Includes Sliding Glass Door
Includes Mounting Hardware Yes
Lock Type No Lock
Material Steel
Metal Material Gauge 18 ga.
Mount Type Brackets
Number Of Drawers 0
Overall Depth 12"
Overall Height 14"
Overall Width 60"
Pedestal Type Cabinet
Product Type Overhead Cabinet
Width 60"