PLASTICADE CSP-SW40-W-ADA35B Crowd/traffic Control Barricade White | AF6XWD 20PF49
PLASTICADE CSP-SW40-W-ADA35B Crowd/traffic Control Barricade White
Item: AF6XWDModel: CSP-SW40-W-ADA35BCross Ref: 20PF49
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Crowd/Traffic Control Barricade
Bar Diameter 1.25"
Color White
Connecting Option Interlocking
Construction Blow Molded Polyethylene
Display Qty 1
Finish Unfinished
Height 40"
Includes Linking Hooks And Eyes/Removable Foot
Material Polyethylene
Message No Legend
Net Weight 51 lbs.
Overall Height 40"
Overall Length 43"