PLASTIC SUPPLY PVCSW12X10 Wye Branch Pvc 45 Degree 12x10 In | AF2LFK 6UXX1
PLASTIC SUPPLY PVCSW12X10 Wye Branch Pvc 45 Degree 12x10 In
Item: AF2LFKModel: PVCSW12X10Cross Ref: 6UXX1
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wye Branch
Angle 45°
Color Dark Gray
Duct Size 12" x 10"
For Duct Diameter 10", 12"
Inlet Diameter 10 3/4"
Inside Diameter 12 3/8"
Length 20 1/4"
Material PVC
Material Thickness 1/5"
Maximum Pressure Rating 10 in. wc