PHILIPS ADVANCE DLF100ALF HID Ballast, Electronic, Metal Halide, 70 To 100W Lamp
Product Specifications:
| Item | HID Ballast |
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 71A6071-001D | M59 | 4 13/16" | 400 W | Magnetic | - | Probe | - | Hid Magnetic | €210.03 | |
Explore Products
- QUANTUM STORAGE SYSTEMS MWRS-7-602GY Bin Systems Unit, Mobile, 36 Inch L x 18 Inch W x 80 Inch H
- MACROMATIC TH40968-32 Time Delay Relay, Flasher On 1st, SPDT, 24V AC, 0.1 to 10 min
- SEALMASTER ER-40 701087 Insert Bearing, ER-40, 2 1/2 Inch Size Bore, 4 29/32 Inch Size OD
- BISHOP-WISECARVER UT2WPAP-5A Wheel Plate Assembly, Size 2, 5 Wheel, Polymer
- OETIKER 16300311 Ear Clamp, Adjustable, 0.35 Inch Band Width, 124 to 132 mm Size Range
Explore More
- KEYSHAFT
- Sign Post Accessories
- Jig Saw Blades
- Specialty Levels
- Roof Top Mounting Rails
- Decontamination Shower Water Collection
- ANSELL G12Y Alphatec Natural Rubber Gloves
- TEMPCO Compression Fittings
- GLOBE SCIENTIFIC Flange Plug Caps, For 12mm Tubes
- ANVIL Circuit Balancing Valves
- HOFFMAN Pedestals With Leg
- SPEARS VALVES PVC New Style Tank Adapters With EPDM Gaskets, Socket x SR Fipt SS Collar
- SPEARS VALVES CPVC Butterfly Check Valves, Flanged Ends, FKM
- ANSELL 11-920 Hyflex Blue Nitrile Coated Gloves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.