PETERSEN MFG. ART48X30 Security Planter 30 Inch Height | AH3DVP 31EY30
PETERSEN MFG. ART48X30 Security Planter 30 Inch Height
Item: AH3DVPModel: ART48X30Cross Ref: 31EY30
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Security Planter
Color Gray
Display Qty 1
Finish Lite Sand Blast
Inside Dia. 42"
Material Concrete
Outside Diameter 48"
Overall Height 30"
Shape Circle
Wall Thickness 3"