PETERSEN MFG. ART36X22 Security Planter 2 Inch Height Lite Sand Blast | AH3DUZ 31EY16
PETERSEN MFG. ART36X22 Security Planter 2 Inch Height Lite Sand Blast
Item: AH3DUZModel: ART36X22Cross Ref: 31EY16
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Security Planter
Color Gray
Display Qty 1
Finish Lite Sand Blast
Inside Dia. 30"
Material Concrete
Outside Dia. 36"
Overall Height 22"
Shape Circle
Wall Thickness 3"