PETERSEN MFG. A96X48X36 Security Planter Concrete 36 Inch Height | AH3DVT 31EY33
PETERSEN MFG. A96X48X36 Security Planter Concrete 36 Inch Height
Item: AH3DVTModel: A96X48X36Cross Ref: 31EY33
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Security Planter
Color Gray
Display Qty 1
Finish Lite Sand Blast
Material Concrete
Overall Height 36"
Overall Width 48"
Shape Rectangle
Wall Thickness 3"