PETERSEN MFG. A60X60X36 Security Planter Concrete 36 Inch Height | AH3DVF 31EY22
PETERSEN MFG. A60X60X36 Security Planter Concrete 36 Inch Height
Item: AH3DVFModel: A60X60X36Cross Ref: 31EY22
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Security Planter
Color Gray
Display Qty 1
Finish Lite Sand Blast
Material Concrete
Overall Height 60"
Overall Length 36"
Shape Square
Wall Thickness 3"