PETERSEN MFG. A60X48X36 Security Planter Concrete 36 Inch Height | AH3DUW 31EY13
PETERSEN MFG. A60X48X36 Security Planter Concrete 36 Inch Height
Item: AH3DUWModel: A60X48X36Cross Ref: 31EY13
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Product Specifications:
Item Security Planter
Color Gray
Display Qty 1
Finish Lite Sand Blast
Material Concrete
Overall Length 60"
Overall Width 48"
Shape Rectangle
Wall Thickness 3"