PASS AND SEYMOUR CD2000-BK Titan Incandescent Dimmer, 120V, Black
Product Specifications:
| Item | Lighting Dimmer |
| Color | Black |
| Frequency | 60 Hz |
| Frequency | 60Hz |
| Number Of Poles | 1 |
| Voltage | 120V AC |
| Wattage | 2000 W |
| Wattage | 2000W |