PARKER 937794Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Friday, May 22
€202.69 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| Depth | 105.9 mm |
| Height | 189.5 mm |
| Pressure | 10 Bar |
| Product Datasheet | parker-937794q.pdf |
| Width | 105.9 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Fishing Tapes And Sticks
- Infrared Thermometers
- Plug Fuse Box Cover Units
- HEPA Air Filters
- Pin Receptacles
- AKRO-MILS 33223 Akro Grid Dividable Plastic Storage Boxes
- PLAST-O-MATIC ARV Series Thermoplastic Air Release Valves
- CONDOR Back Supports With Lumbar Pads, Mesh
- DESTACO 323-R Series Pull Action Latch Clamps
- COXREELS Replacement Swivel Seal O-Ring Kits
- BUSSMANN TB300 Series Terminal Blocks
- DIXON Bottom Outlets
- SPEARS VALVES PVC-95 Clear Medium Body Flexible PVC Cements, Low VOC
- MILWAUKEE Folding Utility Knives
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 937794Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€202.69 /unit
