PARKER 937781Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€288.42 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| Depth | 105.9 mm |
| Height | 464.6 mm |
| Pressure | 10 Bar |
| Product Datasheet | parker-937781q.pdf |
| Width | 105.9 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Sanding Hand Pads
- Strip Doors
- Antistatic Table Mats and Sheets
- IC Insertion and Extraction Tools
- Vertical Milling Machines
- ANSELL 93-401 Nitrilite Non Sterile Disposable Nitrile Cleanroom Gloves
- CAMLOCK FITTINGS Type F Male Cam And Groove Adapter, Male NPT Thread
- RUD CHAIN LRBS-FIX/LRBK-FIX Rings
- OK INDUSTRIES WD-30 Series Wire Dispensers
- ANVIL 010CTG Series Light Duty Copper Ring Hangers
- SMITH COOPER INTERNATIONAL S4036X Cross
- SMC VALVES Clevis Rod
- BROWNING 2AKH Series Cast Iron Sheaves, 2 Grooves
- JUSTRITE Chemcor Series SpillSlope Shelves
- BLACK & DECKER Wrenchs
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 937781Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€288.42 /unit
