PARKER 936978Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€318.52 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| A Dimension | 4.929" |
| D Dimension | 4.551" |
| E Dimension | 18 6/25" |
| Product Datasheet | parker-936978q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- PVC and CPVC Tubing
- Vibrator Accessories
- Pedestal Fans
- Common Nails
- Pipe Grabs
- VALTERRA PVC Gate Valve, FIPT x MIPT
- ACCURIDE 301-2590 Series Medium Duty Over Travel Slides
- ML KISHIGO Contrasting Mesh Vests, Orange
- ANSELL 11-948 Hyflex Highly Durable Industrial Gloves
- ANVIL ASLS Series Clamping Nuts With Long Spring
- TAYLOR Liquid Filled Food Service Thermometer
- GARLAND MFG Hammer Face
- KLEIN TOOLS Wire Strippers/Cutters, Solid and Stranded
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND Spring Washers
- ZSI-FOSTER CC CC Series Conduit Clips With Conduit Clip
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 936978Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€318.52 /unit
