PARKER 936974Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€264.64 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| A Dimension | 4.929" |
| D Dimension | 4.551" |
| E Dimension | 1.37" |
| Product Datasheet | parker-936974q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Drill Bushings
- Hole Saw Kits
- Cabinet Bench Accessories
- Water Quality Testing Kits
- Drum Dispensers
- MECHANIX MG-F72 TAA Original Coyote Small Work Gloves
- CONDOR High-Visibility Vest, ANSI Class 3, Solid Polyester, Zipper, Lime
- VIEGA PROPRESS 90 Degree Elbow, Press X FNPT
- MUELLER INDUSTRIES 792M Duplex Basket Strainers
- LIFT-ALL Wire Rope Sling, Two Leg Bridle, 34,000 lb. @ 60 Degrees
- MILWAUKEE Bushing Tool
- CONTINENTAL 37mm Wide CTD Synchronous Drive Gearbelt
- MARTIN SPROCKET Standard Duty MXT35 Bushed Wing Pulleys
- STEARNS BRAKES 320 Series Brakes
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 936974Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€264.64 /unit
