PARKER 936973Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€299.87 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| A Dimension | 4.929" |
| D Dimension | 4.551" |
| E Dimension | 1.37" |
| Product Datasheet | parker-936973q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Supplied Air Pump Packages
- Signal Conditioner
- Mobile Workstations
- Wood Chisels
- Trolleys
- HI TEMP Welding Pad
- SALISBURY Class 00 Lineman Gloves Kit, 11 Inch, Black
- FACOM 46 VSE Series Insulated Open End Wrenches, 1000 Volt
- ANVIL 001CTG Series Adjustable Clevis Hangers, Copper Plated, Imperial
- ANVIL AS687 Series Slotted U Supports
- APPROVED VENDOR Cap, Black
- BRADLEY Eye/Face Wash
- WATTS RK-870/870V/876/876V/LF870V/875VST/LF876V/880/880V/LF880V/LF886V Series Backflow Preventer Repair Kit
- RUBBERFAB Thermocouple Smart Gaskets
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 936973Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€299.87 /unit
