PARKER 936969Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€209.36 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| A Dimension | 3.421" |
| D Dimension | 3.091" |
| E Dimension | 8.331" |
| Product Datasheet | parker-936969q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Carbon Monoxide and Smoke Detectors
- Panel Trucks
- Abrasive Mandrels
- Hydronic Manometers
- Air Winches
- LOC-LINE Acid Resistant T Fittings
- MUELLER INDUSTRIES 72HHH3HW Sure Check Double Disc Check Valves
- ANVIL AS150BTB Series Welded Channels
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond Essentials Bulk Wide Mouth HDPE Bottles
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond RealSeal Bottles, Narrow Mouth, Polypropylene
- PRO-LINE Drawer
- TANIS BRUSHES Strip Brush 72 Inch
- COOPER B-LINE Cable Spool Kits
- ANVIL 821 Series Flanged Cross, Class 125 Standard, Black
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 936969Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€209.36 /unit
