PARKER 934264Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| Depth | 45.2 mm |
| Height | 476.8 mm |
| Pressure | 5 Bar |
| Product Datasheet | parker-934264q.pdf |
| Width | 45.2 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Shock Protection Blankets
- Ice Dispensers
- Negative Air Machine Accessories
- Polyurethane Tubing
- Liquid Tight Conduit Fittings
- SHARPE VALVES Piston Check Valve
- RINGERS GLOVES R-266 Insulated Impact Gloves
- ANVIL AS3033 Series Post Bases
- TB WOODS QD Bushed STR Pulleys
- INGERSOLL-RAND Main Line Compressed Air Regulators
- PRECISION Non Coolant Through High Speed Steel Jobber Length Drill Bits
- TE-CO Spring Pin Plungers
- SLOAN Sloan 115 Exposed Sensor Hardwired Water Closet Flushometers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 934264Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
