PARKER 933742Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€158.66 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.78" |
| D Dimension | 3.689" |
| E Dimension | 0.941" |
| Product Datasheet | parker-933742q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Thermostatic Expansion Valves
- Agricultural Fans
- Membrane Air Dryers
- Ceiling Tiles
- QEP Tile Cutters
- LUMAPRO Cord Reel Lights
- ANSELL 11-600V Hyflex Coated Gloves
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond Culture Tube Caps, for 18 mm Glass Culture Tubes
- BROWNING Single Groove Sheaves For 4L or A Belts
- DEWALT Flap Discs
- BROAN NUTONE Nuts
- NIBCO 6216-4 Series Thread Plugs, MPT, Chem-Pure Natural Polypropylene Schedule 80
- SEALMASTER USFCE5000AE Series Unitized Spherical Flange Cartridge Bearings
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 933742Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€158.66 /unit
