PARKER 933489Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€297.16 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 0.181" |
| D Dimension | 0.051" |
| E Dimension | 3.035" |
| Product Datasheet | parker-933489q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Magnetic Parts Trays and Holders
- Water Detectors
- Trash Bag and Can Liner Accessories
- Shutter Motors
- Shank Mount Surface Conditioning Sanding Discs
- DESTACO 89R Series Pneumatic Swing Clamps
- HELICOIL Complete Gages, Metric Coarse, 4H5H
- ANSELL 28-359 Activarmr Nitrile Coating Cut Resistant Gloves
- VIEGA PROPRESS 45 Degree Elbows, Copper, Press x Press, EPDM
- DIXON Cam and Groove 45 Degree Elbows
- JB INDUSTRIES Manifold Gauges
- ARLINGTON INDUSTRIES Meter Mounting Bases
- PLAST-O-MATIC MBV Series Manual Ball Valves, Polypro, Flanged Connection
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 933489Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€297.16 /unit
