PARKER 933487Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€323.30 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 0.181" |
| D Dimension | 0.051" |
| E Dimension | 3.035" |
| Product Datasheet | parker-933487q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Harness Accessories
- Fluorescent Lamp Starters
- Strain Relief Grips
- Vacuum Anchors
- Vacuum Pads
- DAYMARK 921 Steam Resistant Gloves
- ABUS 75 Series Brass Keyed Alike Padlocks
- OETIKER HIP 1000 Series Hand Installation Pincers
- MUELLER INDUSTRIES 1605-AC Chexter Check Valves
- RENEWABLE LUBRICANTS HVO Hydraulic Fluid
- WALTER TOOLS ADMT Indexable Insert
- NORLAKE Door Gaskets
- STARRETT Points Only For 70 Pocket Scribers
- USA INDUSTRIALS Groove Gaskets
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 933487Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€323.30 /unit
