PARKER 933486Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€337.49 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 0.181" |
| D Dimension | 0.051" |
| E Dimension | 3.035" |
| Product Datasheet | parker-933486q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Compact Fluorescent Lamps (CFL)
- Insulated Tool Sets
- Bottle Top Dispensers
- Drum Hand Trucks
- Covers
- DESTACO 807 Series Pneumatic Toggle Clamps
- MECHANIX The Original Multicam Tactical Gloves
- RUD CHAIN WPP-B Powerpoint Ring Connection Hoist Rings
- ACME ELECTRIC WI001 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- MUELLER INDUSTRIES 165-N Iron Body Simplex Basket Strainers
- SPEARS VALVES CPVC Premium Actuated True Union 2000 Industrial Pneumatic Ball Valves, SR Thread, EPDM
- GLOBE COMMERCIAL PRODUCTS Hose Ferrules
- OETIKER HIP 1000 Series Hand Installation Pincers
- PLAST-O-MATIC EBVF4-5 Series Electrically Actuated Ball Valves, CPVC
- REED INSTRUMENTS Digital Multimeters
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 933486Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€337.49 /unit
