PARKER 933068Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€241.55 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| Depth | 93.7 mm |
| Height | 230.9 mm |
| Pressure | 5 Bar |
| Product Datasheet | parker-933068q.pdf |
| Width | 93.7 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Reusable Ear Plugs
- Soldering Tips
- Door Knob Wall Guards
- Chain Saw and Protective Chaps
- Barrier Grabs
- MEMPHIS GLOVE Luminator Pigskin Insulated Leather Palm Work Gloves
- CONDOR Cowhide Leather Palomino Driver Gloves
- MUELLER INDUSTRIES 862 Carbon Steel Y Strainers
- SPEARS VALVES PVC Class 200 IPS Fabricated Fitting Reducer Couplings, Spigot x Gasket
- SPEARS VALVES CPVC Duct Fitting Blind Flanges
- MI-T-M External Bypass Systems
- MAXCORE Concentric Reducers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 933068Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€241.55 /unit
