PARKER 932697Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€565.56 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.78" |
| D Dimension | 3.689" |
| E Dimension | 18.772" |
| Product Datasheet | parker-932697q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Impact Socket Sets
- Straight Blade Receptacles
- Immersion Wells
- Locking Flap Wheels
- Drive Tighteners
- REVCOR Replacement Propellers
- OIL SAFE Frequency Labels
- KRYTOX 240AC Series Aerospace Grade Fluorinated Grease
- ANVIL AF730 Series Longitudinal And Lateral Seismic Clamps, Electro Galvanized
- LITTLE GIANT PUMPS Effluent Pumps
- SPEARS VALVES Ball Valve PVC FKM True Union Retrofit Kits
- BALDOR MOTOR General Purpose Motors, C-Face Foot Mounted, ODP, Three Phase
- TEMPCO Pilot Lights
- FANTECH VHR Series Top Duct HRV Systems
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 932697Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€565.56 /unit
