PARKER 932694Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€397.10 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| Depth | 45.2 mm |
| Height | 476.8 mm |
| Pressure | 5 Bar |
| Product Datasheet | parker-932694q.pdf |
| Width | 45.2 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Impact Socket Accessories
- Back Supports
- Dunnage Racks
- Fiberglass Grating
- Parting and Grooving Tools
- CONDOR General Purpose Chemical Resistant Orange Gloves
- ANSELL 11-511 Hyflex Cut Resistant Gloves
- JOHN GUEST Metric Plugs, Acetal Black
- MUELLER INDUSTRIES 11BC Iron Body Y Strainers
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, 38 x 19 mm
- PARKER 4-Way, 3 Position Manual Air Control Valve
- REGAL Taper Pipe Taps, Low Angle NPTF, Chrome Over Nitride
- GATES Global Spiral Hose Couplings
- PACIFIC LASER SYSTEMS Laser Level
- NIBCO F65TB-V Series Ball Valves, Model C, Flanged, Tru-Bloc True Union, Kynar Red PVDF Schedule 80, FKM
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 932694Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€397.10 /unit
