PARKER 932693Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€439.35 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.78" |
| D Dimension | 3.689" |
| E Dimension | 18.772" |
| Product Datasheet | parker-932693q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Air Grinders
- Handled Dusters
- Valve Lockout Devices
- Gauge Cocks
- Ratcheting Wrenches
- AKRO-MILS 30094 Shelfmax Shelf Bins
- OIL SAFE Premium Pump Body Collars
- ANSELL 97-505 Activarmr Cut Resistant Gloves
- CONDOR 3 Piece Rainsuit With Detachable Hood, PVC, 13.8 mil Thick, Yellow
- MUELLER INDUSTRIES 1605-AC Chexter Check Valves
- ZURN Bathroom Faucet, Brass
- VERMONT GAGE Go/NoGo Standard Thread Plug Gages, 5/8-20 Un
- VERMONT GAGE Go Standard Thread Plug Gages, 1 1/8-7 Unc Lh
- MI-T-M Wire-Braided Hoses
- SANDPIPER FDA F20 Air-Operated Double Diaphragm Pumps, Metallic
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 932693Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€439.35 /unit
