PARKER 932687Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€217.33 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.78" |
| D Dimension | 3.689" |
| E Dimension | 0.941" |
| Product Datasheet | parker-932687q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Gas Welding Tips
- Bench Cans
- Split End Blanks
- High Bay Occupancy Sensors
- ForkLift And Attachment Accessories
- BOLLE SAFETY Rush Safety Glasses
- MEMPHIS GLOVE Big Jake Full Leather Back Premium A+ Side Leather Palm Work Gloves
- KRYTOX 240AC Series Aerospace Grade Fluorinated Grease
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND TU 250 Gas Springs
- KEO Combined Drill And Countersink Sets
- SMC VALVES Bulkhead Union
- TB WOODS QD Bushed E STR Pulleys
- REGAL Keyway Spiral Flute End Mills, Single End, 2 Flutes, HSS, Alcrona
- ESAB Hardfacing Stick Electrodes
- MORSE CUTTING TOOLS 315 Series Straight Shank Drills, Extra Long, High Speed Steel
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 932687Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€217.33 /unit
