PARKER 932678Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€294.16 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| A Dimension | 0.051" |
| Dimension C | 0.181" |
| E Dimension | 18.598" |
| Product Datasheet | parker-932678q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Cam and Groove Gaskets
- Threadlockers
- Test Plug Accessories
- Common Nails
- Voice Data Jack Accessories
- SUNDSTROM SAFETY Auto Welding Lens
- ALLPAX GASKET CUTTER SYSTEMS Metric Hollow Punch Kits
- ANVIL AS300BTB Series Welded Channels
- TOUGH GUY Street Broom
- BALDOR / DODGE IEC Frame AC Motors
- EATON ECN16 Class Combination Non-Reversing Starters
- FANTECH Drive Packs
- B & B MANUFACTURING XL Timing Belts
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 932678Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€294.16 /unit
