PARKER 932674Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€392.34 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.618" |
| Collapse Pressure | 2000 psi |
| D Dimension | 3.382" |
| E Dimension | 9.201" |
| Product Datasheet | parker-932674q.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Drill Accessories
- Pneumatic Lubricators
- Dial Thermometers
- Quick Connect Cutting Torch Couplings
- Brazing Alloys
- ANSELL 37-155 Alphatec Solvex Comfortable Chemical Resistant Gloves
- DWYER INSTRUMENTS DPG-100 Series Digital Pressure Gages
- MUELLER INDUSTRIES 101MAT Silent Check Valves
- LEATHERHEAD TOOLS S.E.T. Ultra Force Breacher Bars
- NEW PIG Adhesive-Backed Absorbent Roll
- VULCAN HART Bullnose, Weldment
- ENERPAC W Series Low Profile Torque Wrench Drive Unit
- REGAL Metric Extension Hand Taps, Plug, Bright
- ALTRONIX Power Supplies
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 932674Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€392.34 /unit
