PARKER 932641Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€471.50 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| Depth | 63.2 mm |
| Height | 383.5 mm |
| Pressure | 24 Bar |
| Product Datasheet | parker-932641q.pdf |
| Width | 63.2 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Rescue Knives and Tools
- Stem Casters
- Tube and Coil Cleaning Equipment Accessories
- Micrometer Accessories
- Valve Wheel Wrenches
- SALISBURY Class 2 Molded Sleeves
- PS DOORS Pallet Rack Safety Gates
- GLOBE SCIENTIFIC Jars, Wide Mouth, 70 mm Opening
- ANVIL AS200EHBTB Series Welded Channel Elongated Holes
- ANVIL AS606 Series 3-Hole Corner Angle
- DAYTON Remote Balancing Damper
- DIXON Flanges
- MAIN FILTER INC. Automotive Hydraulic Filters
- EATON 60 Series Photoelectric Sensor Control Modules
- RIP TIE Cut To Length Hook and Loop Cable Tie Rolls
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 932641Q Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€471.50 /unit
