PARKER 923557 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Friday, May 22
€676.14 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| D Dimension | 5.65" |
| Dimension C | 0.445" |
| E Dimension | 12.299" |
| Product Datasheet | parker-906450.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Process Calibrators
- Shaft Collars
- Key Duplicators
- Critical Area Vacuums
- Stainless Steel Hose Assembly
- IRONCLAD Tundra Cold Condition Gloves
- HARVEL CLEAR PVC Elbows, 90 Degrees
- KEO Dovetail Cutters
- SPEARS VALVES CPVC True Union 2000 Industrial Vertical 3-Way Ball Valves Regular Style, Spigot, FKM
- GRAINGER Neoprene Water Resistant Rubber Cord Stock
- MORSE CUTTING TOOLS 2068X Series Hand Taps, Straight Flute, Surface Treated
- SQUARE D PowerPact PGL Series Molded Case Circuit Breakers
- SIEMENS ED6 Series Molde Case Circuit Breakers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 923557 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€676.14 /unit
