PARKER 923008 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Friday, May 22
€560.23 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| A Dimension | 2.752" |
| Dimension C | 0.256" |
| E Dimension | 8.661" |
| Product Datasheet | parker-906450.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Cabinet Benches
- Current Sensor Relays
- Receptacle and GFCI Testers
- Scaffolding Stages
- Deburring Blades
- PS DOORS Safemezz Vertical Gates
- ANSELL 11-644 Hyflex Cut Resistant Gloves
- ANSELL 11-927 Hyflex Medium Duty Oil Repellent Cut Resistant Gloves
- CAMLOCK FITTINGS Type E Male Cam and Groove Adapter, Hose Shank
- BUSSMANN Class CC and Midget
- SPEARS VALVES PVC Gate Valves, BSP Threaded, Buna-N, Metric
- REGAL Spiral Point Extension Taps, Alcrona
- HEAT WAGON Fan Guards
- NIBCO 4817-T Series Cap Hubs, PVC DWV
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 923008 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€560.23 /unit
