PARKER 922937 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€456.68 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.63" |
| D Dimension | 3 7/25" |
| E Dimension | 3 6/25" |
| Product Datasheet | parker-906450.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Vinyl Edge Trim
- Paint Brushes
- Panel Filters
- Hydraulic Water Pumps
- Thread Inserts
- AKRO-MILS 33226 Akro Grid Dividable Plastic Storage Boxes
- DICKSON 6 Inch Charts
- LUMAPRO U Bend Light Bulbs
- REESE Ball Mount Drops
- SOLER & PALAU Inline Centrifugal Duct Fan
- SIMONDS Round Files
- ALL MATERIAL HANDLING Pins And Cams
- JAMCO Low Platform Trucks
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 922937 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€456.68 /unit
