PARKER 922934 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€467.34 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| A Dimension | 2.752" |
| Dimension C | 0.256" |
| E Dimension | 2 6/25" |
| Product Datasheet | parker-906450.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Welding Cylinder Carts
- Thread Mills
- Air Cable Balancers
- Cork Roll Stock
- Stainless Steel Square Tube Stock
- YOUNGSTOWN GLOVE CO. Leather Utility Plus Climbing Gloves
- ANSELL Natural Rubber Latex Gloves, 24 Inch Length
- MCR SAFETY Ninja Ice Insulated Black Work Gloves
- KRYTOX 240AC Series Aerospace Grade Fluorinated Grease
- VIEGA PROPRESS Male Adapters, Bronze, Press x MNPT
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS Non Metallic Cable / Hose Carrier Systems, Cable Track Kits
- DIXON Ball Valves, Full Port
- ANVIL Drilled And Faced 45 Deg. Elbows, Galvanized
- SQUARE D Solid Core Current Transformers
- ZURN FD2 5 Inch Top Assembly Adjustable Floor Drains
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 922934 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€467.34 /unit
