PARKER 908648 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€286.69 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| D Dimension | 5.65" |
| Dimension C | 0.445" |
| E Dimension | 12.252" |
| Product Datasheet | parker-906450.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Epoxy
- Shutter Motors
- Rubber Hoses
- Fume Hood Work Surfaces
- Arc Protection Blankets
- HELICOIL Straight Flute Bottoming Taps, UNF
- AKRO-MILS 33105 Akro Grid Dividable Plastic Storage Boxes
- FALLTECH Full Body Harnesses
- VIEGA PROPRESS 90 Degree Elbow, Press X FNPT
- BURNDY HYSTACK Terminal Stacking Adapters
- E JAMES & CO Rubber Sheet, Weather Resistant, 40A
- BATTERY DOCTOR Butt Connectors
- WRIGHT TOOL 3/4 Inch Drive 12 Point Standard Socket Sets
- STEARNS BRAKES 333 Series Brakes
- MOLINE BEARING Pillow Block Spherical Roller Bearings
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 908648 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€286.69 /unit
