PARKER 2.50PLU16A01.50 Pneumatic Cylinder
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Mechanics Gloves
- Magnifiers
- Suspension Tools
- Switchboard Mats
- Strapping Tool Kits
- RINGERS GLOVES Heavy Duty Oil Resistant Grip Impact Gloves
- RUD CHAIN VIP Cobra Eye Sling Hooks
- ACME ELECTRIC WH0 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class